Futbalisti FC Barcelona podľahli Getafe na jeho ihrisku 0:1

TA3, TASR
28.11.2011 09:52

Futbalisti španielskeho klubu FC Barcelona utrpeli v sobotu prvú ligovú prehru v sezóne, keď v 14. kole podľahli Getafe na jeho ihrisku 0:1.

Hráči úradujúceho ligového i európskeho šampióna mali v súboji s Getafe prevahu, no ani raz sa im nepodarilo dostať loptu za chrbát brankára Miguela Angela Moyu. Naopak v 67. minúte rozhodol o plnom bodovom zisku pre domácich úspešnou hlavičkou po rohovom kope obranca Juan Valera. Útočníkovi hostí Lionelovi Messimu rozhodcovia v 90. minúte neuznali gól pre ofsajd, v nadstavenom čase ešte stihol trafiť do žrde. "Je to hanba, pretože sme sa opäť vzdialili od čela tabuľky. V zápase sme však odovzdali všetko. Súper hral pozorne a veľmi dobre zachytal ich brankár," uviedol útočník Barcelony David Villa.