Slovenskí futbalisti do 18 rokov remizovali s Anglickom

TA3, TASR
16.11.2011 22:44

Slovenskí futbalisti do 18 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí v Nitre s anglickými rovesníkmi 1:1.

Vedúci gól hostí zaznamenal hlavou v 49. minúte hráč FC Evertonu Hallam Hope, za domácich vyrovnal v tretej minúte nadstaveného času Alebrt Rusnák ml. Keď už sa zdalo, že Angličania zvíťazia prenikol do šestnástky Stanislav Danko a jeho spätnú prihrávku z hranice "veľkého vápna" poslal technicky k žrdi legionár Manchestru City Rusnák.

Slovensko 18 - Anglicko 18  1:1 (0:0)
Góly: 90.+3 Rusnák - 49. Hope. ŽK: Dier. Rozhodovali: Vnuk - Mikolaj, Žákech (všetci SR).
SR: Vozár - Habánek (61. Čiernik), Kucharčík, Mazáň (86. Durilla), Niňaj, Steinhubel, Čéry (46. Faško), Brigant (58. Pisár), Rusnák ml., Lobotka, Števček (58. Molnár)
Anglicko: Pickford (62. Sunderland) - Cousins, Blackett (62. Walters), Lundstram, Dier, Jackson, Clayton, Caskey, Hope, Agbaje, Redmond (70. Hiwula).