Karhan zatiaľ neplánuje zavesiť kopačky na klinec

1.6.2013 11:43

Čoskoro 37-ročný defenzívny stredopoliar si bude aj v nasledujúcej sezóne obliekať dres Spartaka Trnava.

Karhan zatiaľ neplánuje zavesiť kopačky na klinec
SITA

"Andeli" sa v poslednej možnej chvíli zachránili v Corgoň lige, keď v záverečnom kole najvyššej slovenskej súťaže zvíťazili minulú nedeľu na ihrisku jediného konkurenta v boji o zotrvanie Tatrana Prešov (1:0). Aj táto skutočnosť prispela k tomu, že bývalý hráč Betisu Sevilla, Besiktasu Istanbul, VfL Wolfsburg a 1. FSV Mainz Karhan zatiaľ neplánuje zavesiť kopačky na klinec. Hoci Trnavčania majú nového trénera, ten počíta so službami dlhoročného slovenského reprezentanta aj v nasledujúcom ročníku.

"Stále platí, že to chcem potiahnuť ešte jednu sezónu. Debatoval som už aj s novým trénerom Spartaka Jurajom Jarábkom. On vo svojich plánoch počíta s Karhanom - hráčom, čo ma potešilo. Rozprávali sme sa o jeho plánoch prebudovať trnavské mužstvo, o posilách, ktoré si vytypoval, ale aj o hráčoch, ktorým v Trnave vystaví stopku," povedal v rubrike denníka Šport Dialóg na víkend 107-násobný slovenský reprezentant Miroslav Karhan, ktorý po ukončení hráčskej kariéry zrejme zostane v Spartaku Trnava ako funkcionár.

Skúsený štítový záložník Karhan vynechá úvodné tri ligové stretnutia Trnavy v budúcej sezóne, taký trest mu naparila disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) za jeho vylúčenie v záverečnom corgoňligovom kole na ihrisku Prešova.

zdielať
zdielať
mReportér
Komentáre k článku
Zdielajte článok