Prešli sme si peklom. Neymar otvorene hovoril o odchode z PSG

ta3 TASR
4.9.2023 10:54

Brazílsky futbalista Neymar uviedol, že on a jeho bývalý spoluhráč Lionel Messi si spolu v Paríži St. Germain prešli peklom. Na adresu argentínskeho útočníka vyhlásil, že kritika na jeho pôsobenie v PSG bola neopodstatnená a nezaslúžil si taký trpký odchod.

Prešli sme si peklom. Neymar otvorene hovoril o odchode z PSG
TASR/Martin Baumann

Rozhovor s Neymarom zverejnil brazílsky portál Globoesporte: "Messi sa spolu argentínskym národným tímom dostal do neba, vyhral všetko za uplynulých pár rokov. Ale v Paríži si prešiel peklom. Rovnako ako ja."

Predtým, ako sa Messi počas tohto leta presťahoval do USA do tímu Inter Miami, odohral spolu s Nemyarom vo Francúzsku dve sezóny. Obaja futbalisti boli spoluhráči aj v rokoch 2013 až 2017, keď pôsobili v španielskej Barcelone. Messi nedávno na tlačovej konferencii povedal, že nechcel odísť z Barcelony a v PSG prežíval ťažké časy.

Tridsaťšesťročný hráč odohral po prestupe do zámoria deväť zápasov a strelil 11 gólov. Tím priviedol k zisku Ligového pohára. Neymar v polovici augusta prestúpil z PSG do Saudskej Arábie do tímu Al-Hilal za približne 90 miliónov eur.

zdielať
zdielať
mReportér
Komentáre k článku
Zdielajte článok