Real Madrid porazil Barcelonu druhýkrát za jeden týždeň

SITA TA3
2.3.2013 22:23

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v sobotňajšom šlágri 26. kola najvyššej španielskej súťaže na vlastnom trávniku nad FC Barcelona 2:1. Biely balet zdolal svojho veľkého rivala aj druhýkrát v priebehu tohto týždňa, v utorok nad ním vyhral v Kráľovskom pohári 3:1.

Kataláncom nevyšla v El Clásicu odveta. Už v 6. min poslal domácich do vedenia Karim Benzema, o dvanásť minút neskôr vyrovnal Lionel Messi. Necelých 10 minút pred záverom zápasu rozhodol kapitán Realu Sergio Ramos. Barcelona je naďalej lídrom tabuľky La Ligy, v tejto sezóne prehrala v tejto súťaži len druhýkrát.

Výsledky sobotňajších stretnutí 26. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže:
La Coruňa - Rayo Vallecano 0:0
ČK: 86. C. Marchena (La Coruňa) po druhej ŽK
Real Madrid - FC Barcelona 2:1 (1:1)
Góly: 6. Benzema, 82. Sergio Ramos - 18. Messi, ČK: 90.+ Víctor Valdés (Barcelona)
Osasuna - Bilbao 0:1 (0:0)
Gól: 63. Susaeta