Poznáte ich? Polícia pátra po dvoch ženách. Mohli pomôcť k objasneniu podvodu

ta3/TASR
25.5.2023 09:35

Polícia pátra po totožnosti dvoch žien, ktoré by mohli pomôcť k objasneniu podvodu spáchanému na seniorke, ku ktorému malo prísť na začiatku mája v Bratislave. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Poznáte ich? Polícia pátra po dvoch ženách. Mohli pomôcť k objasneniu podvodu
Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Polícia priblížila, že doposiaľ neznáma žena vydávajúca sa za advokátku kontaktovala prostredníctvom pevnej linky 83-ročnú seniorku. "Uviedla jej, že jej dcéra mala dopravnú nehodu pri ktorej zranila malé dieťa a jeho matka chce celú vec 'dať na súd'. To podľa slov údajnej advokátky môže seniorku stáť až 80-tisíc eur, avšak ak jej seniorka dá peniaze, vie jej advokátka pomôcť," informovala polícia. 

Seniorka spolu so svojím manželom napokon vybrala z účtu hotovosť v hodnote 13-tisíc eur a odovzdala ich na Trnavskej ceste v Bratislave neznámej mladej žene.

Akékoľvek informácie o totožnosti osôb môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti bratislavskej krajskej polície.

zdielať
zdielať
Komentáre k článku
Zdielajte článok