Fortuna liga: Liptáci remizovali s ViOnom. Domáci bodovali v druhom zápase za sebou

6.5.2023 20:17

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš remizovali v sobotňajšom zápase 8. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o udržanie sa s FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:1. Domáci bodovali v druhom zápase za sebou, šancu na udržanie však už nemajú. Skóre otvoril v 16. minúte brazílsky legionár Stephano Almeida, ktorý poslal hostí do vedenia. Ešte pred prestávkou dokázal odpovedať Rastislav Václavík a ViOn sa tak neodlepil z predposledného miesta, ktoré znamená baráž. Tréner Ivan Galád nevyriešil situáciu ani trojitým striedaním, ku ktorému pristúpil krátko po prestávke.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:1 (1:1)

Góly: 45. Václavík - 16. Almeida. Rozhodovali: Očenáš – Vass, Kuba, ŽK: Václavík, Nečas, Popovič - Sloboda, Bednár, Pinte, Suľa

Liptovský Mikuláš: Sváček - Diviš, Popovič, Spychka, Nečas - Gerát, Václavik - Bartoš, Voško (78. Jendrišek), Gaži (78. Fadairo) - Laura

ViOn: Lukáč – Suľa, Bednár, Šuvalija (87. Havryliuk), Toml – Múdry (54. Duga), Sloboda (73. Ďubek) - Almeida, Mondek, Pinte (54. Brenkus) - Čerepkai (53. Ikugar)