Skrížené kamióny, nehody a uzavreté cesty. Dopravu na východe Slovenska komplikuje sneženie

ta3 TASR
6.4.2023 13:17

Sneženie komplikuje dopravu na východnom Slovensku. Z viacerých miest hlásia skrížené kamióny, neupravené a nezjazdné cesty i nehody. Horský priechod Branisko uzavreli pre všetku dopravu.

Skrížené kamióny, nehody a uzavreté cesty. Dopravu na východe Slovenska komplikuje sneženie
TASR - Adriána Hudecová

Polícia upozorňuje, že na Štóskom kopci nad obcou Smolník je cesta pre skrížený autobus prejazdná v jednom smere. Veľmi komplikovaná situácia je podľa policajtov v úseku Veľaty - Čerhov. "Nachádza sa tam asi 30 kamiónov, úsek je nateraz neprejazdný," uviedli s tým, že uzatvorená je aj Jahodná.

Zelená vlna RTVS upozorňuje, že za Čerhovom v smere na Trebišov sú skrížené kamióny. Úsek je veľmi ťažko prejazdný. Za Malou Idou smerom do Košíc sa podľa vodičov skrížilo viacero vozidiel a úsek je uzavretý. Nehodu hlásia na diaľnici D1 za Košickými Oľšanmi smerom na Bidovce, kde skončilo auto v pravých zvodidlách.

Na horskom priechode Vernár je súvislá vrstva snehu a odstavené nákladné autá. Neupravené cesty hlásia na Spišskej Magure. Na diaľnici D1 medzi Levočou a Beharovcami znížili podľa Zelenej vlny RTVS pre nepriaznivé počasie rýchlosť na 80 kilometrov za hodinu.

zdielať
zdielať
Komentáre k článku
Zdielajte článok