Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Príval snehu - to je centrálna udalosť týždňa vo viacerých krajinách. Juhokórejčania mali z neho radosť. (AP Photo/Ahn Young-joon)

2. Na severe a východe Slovenska však mal ničivejšie následky. Pod ťarchou snehu spadla strelnica biatlonového centra v Osrblí.  (SITA/Ján Viazanička)

3. Americká lyžiarka Lindsey Vonnová mala na pretekoch v Schladmingu smolu. Po hrozivom páde ju museli previesť vrtuľníkom do nemocnice. Pretrhla si väzy na pravom kolene a sezóna sa pre ňu skončila. (AP Photo/Luca Bruno)

4. Takýto veľkolepý obraz zachytil fotograf na severovýchodnom pobreží Anglicka. Tvorcom sú víchrica a sneh, ktoré bičujú pobrežie. (AP Photo / Owen Humphreys, PA)

5. V mrazivom počasí sa kašmírsky rybár zohrieva pomocou tradičného horiaceho košíka z bambusu. (AP Photo/Mukhtar Khan)

6. Slede v hodnote miliónov eur uhynuli v malom fjorde na západe Islandu. Ryby podochli zrejme pre nedostatok kyslíka a špekuluje sa, že za to môže most postavený cez fjord pred niekoľkými rokmi. (AP Photo/Brynjar Gauti)

7. Francúzsky lezec Alain Robert zase pokoril hranice možného. Známy Havana Libre hotel s 27 poschodiami zliezol len za pomoci svojich rúk a nôh bez istenia za 30 minút. Najviac sa obával, že sa odlomí časť fasády, ktorá je v havarijnom stave. (AP Photo/Ramon Espinosa, Pool)

8. Spoločné cvičenie americkej a juhokórejskej armády nie je nič pre zimomravých. (AP Photo/Lee Jin-man)

9. Úplne iný pohľad je na nahých hinduistov zo sekty Juna Akhara, ktorí sa zišli pri Gange. Ich nahota má aj navonok symbolizovať odpútanie sa od materiálnych väzieb. (AP Photo/Manish Swarup)

10. A predsa aj tak zima končí. Celá Brazília tancuje na karnevale. (AP Photo/Andre Penner)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá