Basketbalisti Charlotte Hornets potrebovali zabodovať, úspech v zápase proti L. A. Clippers sa však nekonal

ta3
6.12.2022 15:18

V NBA potreboval Charlotte Hornets vo svojom Spectrum Centre dobrý výsledok, aby sa odrazil zo spodku Východnej konferencie. Lenže proti Los Angeles Clippers to vôbec nebolo jednoduché, lebo hostia viedli v polčase o 9 bodov. Až potom naplno zabrali domáce hviezdy 28 bodový Kelly Oubre a 26 bodový P. J. Washington.

Hornets sa podarilo otočiť výsledok a pred záverečnou štvrtinou viedli o 6 bodov. Dráma to bola potom až do konca, keď o víťazstve hostí rozhodol dvomi dvojkovými pokusmi 31-ročný krídelník Kawhy Leonard. O víťazstve L.A. Clippers 119:117 rozhodol jeden a pol sekundy pred koncom. Hornets sú dole na 13. mieste a Clippers v Západnej konferencii na 6. mieste.