Slovnaft Cup: Dunajská Streda podľahla Humennému, Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš postúpili do osemfinále

18.10.2022 17:10

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prekvapujúco prehrali v utorňajšom stretnutí 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu na ihrisku FK Humenné 1:2. Domáci druholigový tím prehrával v zápase 0:1, no v druhom polčase za 17 minút strelil dva góly a vyradil tretie mužstvo priebežnej tabuľky vo Fortuna lige.

FK Dukla Banská Bystrica a MFK Tatran Liptovský Mikuláš postúpili do osemfinále, keď uspeli na ihriskách Kežmarku a Pohronia zhodne 1:0. Z postupu sa tešia aj futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, keď vyhrali v Považskej Bystrici 8:7 v jedenástkovom rozstrele po remíze 2:2 v riadnom hracom čase.

Slovnaft Cup - 4. kolo

MŠK Považská Bystrica - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 2:2 (0:0) - 7:8 v rozstrele z 11 m

FK Pohronie - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1)

1. MFK Kežmarok - MFK Dukla Banská Bystrica 0:1 (0:1)

FK Humenné - FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 (0:1)