ŠK Slovan Bratislava zdolal Michalovce. Jediný gól v zápase strelil Kucka

ta3 TASR
16.10.2022 21:03

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vyhrali v nedeľnom zápase 14. kola Fortuna ligy na pôde MFK Zemplín Michalovce 1:0. Na čele tabuľky tak zvýšili svoj náskok pred druhým Spartakom Trnava na štyri body a majú zápas k dobru.

O jediný gól stretnutia sa v druhom polčase postaral Juraj Kucka, ktorý bol v tom čase na ihrisku len štyri minúty. Domáci tréner Norbert Hrnčár reagoval trojitým striedaním, no úradujúci majster si vedenie udržal. Michalovciam patrí v tabuľke deviate miesto, dva body pred nováčikom zo Skalice.

Fortuna liga - 14. kolo:

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

Gól: 66. Kucka. Rozhodovali: Dohál – Weiss, Vorel, ŽK: Jeřábek, Kotula, Marcin - Medveděv

Michalovce: Száraz - Kotula (77. Magda), Jeřábek, Ranko, Mendez - Vaško (75. Žofčák), Njie, Pena – Marcin, Kanu (75. Da Silva), Jánošík

Slovan: Chovan – Medveděv, Abena, De Marco, Lovat – Mustafič (62. Weiss), Rabiu (62. Kucka), Kankava - Hrnčár (62. Barseghjan), Ramirez, Čakvetadze (85. Čavrič)