Podbrezová pocítila trpkosť prehry, v 12. kole Fortuna ligy podľahla Slovanu

2.10.2022 19:45

Futbalisti Podbrezovej pocítili trpkosť prehry až v 12. kole Fortuna ligy. V nedeľnom šlágri ich na domácom ihrisku zdolal obhajca titulu Slovan Bratislava 3:1. "Belasí" išli do vedenia v 2. polčase, keď skóre otvoril Vladimír Weiss, o osem minút neskôr vyrovnal Boris Godál. Potom už strieľali góly iba domáci, na 2:1 zvýšil v 88. minúte Guram Kašia a posledné slovo mal v nadstavenom čase Vernon de Marco.

TASR/Martin Baumann

ŠK Slovan Bratislava - FK Železiarne Podbrezová 3:1 (0:0)

Góly: 58. Weiss, 88. Kašia, 90.+2 De Marco - 66. Godál. Rozhodovali: Kráľovič – Štrbo, Poláček, ŽK: Paraj.

Slovan: Chovan – Medveděv, Kašia, Abena (36. De Marco), Zmrhal (85. Rabiu) – Kucka, Čakvetadze (46. Hrnčár), Kankava – Weiss(73. Šaponjič), Ramirez, Čavrič

Železiarne Podbrezová: Ludha – M. Bartoš, Bakaľa (62. Grendel), Godál, Paraj, Grešák – Ďatko, Cobnan (82. Breznaník), Pavúk, Kukoľ (62. Vasil) – Kuzma