Róbert Tomaschek sa stal novým športovým riaditeľom Slovana. V klube bude pôsobiť aj Vittek

Aktualizované:
Novým športovým riaditeľom futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava sa stal Róbert Tomaschek. Do klubu prichádza aj bývalý slovenský reprezentant Róbert Vittek na pozíciu riaditeľa pre medzinárodné vzťahy. Informovala stránka sport24.pluska.sk.

"Rozhodol som sa zrušiť všetky doterajšie funkcie vo vedení klubu. Róberta Tomascheka sme vymenovali za športového riaditeľa a Roba Vitteka za šéfa pre medzinárodné vzťahy. V nasledujúcich dňoch oznámime mená ďalších ľudí, ktorí pribudnú do vedenia klubu," povedal majiteľ, prezident a predseda predstavenstva klubu Ivan Kmotrík starší.

Personálne zmeny prišli po prehre Slovana v Európskej konferenčnej ligy na ihrisku arménskeho Pjunika Jerevan 0:2. "Prekvapilo ma, že ma majiteľ klubu oslovil s ponukou. Vyrastal som v tomto klube a Slovan mám hlboko v srdci a aj preto som nemohol povedať nie," povedal Vittek. Najskôr skončili športový riaditeľ Richard Trutz a všetci skauti. V predchádzajúcom týždni odstúpil z postu generálneho manžéra aj Ivan Kmotrík ml.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá