Slovan remizoval v zápase mesiaca, Dunajská Streda neudržala vedenie z úvodu

31.8.2022 22:56

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v stredajšom šlágri 8. kola Fortuna ligy doma s FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1. Hostia mali výborný vstup do zápasu a už v 3. minúte viedli, keď sa presadil Nikola Krstovič.

TASR/Martin Baumann

ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:1)

Góly: 72. Ramirez (z 11m) - 3. Krstovič. Rozhodovali: Ziemba - Hancko, Bednár, ŽK: Ramírez, Kankava, Abena - Andzouana, Káčer, Kalmár.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan - Medveděv (82. Hrnčár), Abena, Kašia, Pauschek (46. Medved) - Kankava, Čakvetadze (88. Šaponjič), Mustafič (46. Kucka) - Zmrhal, Ramirez, Barseghjan (82. Čavrič)

DAC 1904 Dunajská Streda: Petráš - Pinto, Brunetti, Muhamedbegovič - Blackman, Fazlagič, Veselovský (77. Kalmár), Káčer, Ramadán (70. Szánthó) - Krstovič (90+1. Dimun), Andzouana

Slovan sa dlho nevedel dostať do nebezpečných situácií, no v druhom polčase súpera zatlačil a v 72. minúte sa mu podarilo vyrovnať z penalty, ktorú premenil Eric Ramirez. Pre "belasých" to bola druhá strata bodov v sezóne a na čele tabuľky majú štvorbodový náskok pred druhou Trnavou. Dunajská Streda je s 12 bodmi štvrtá.