Banskobystrická Dukla prehrala prvý domáci zápas v tejto sezóne, nestačila na vicemajstrovský Ružomberok

6.8.2022 22:43

Futbalisti banskobystrickej Dukly prehrali v sobotu v 2. kole Fortuna ligy svoj prvý domáci zápas v tejto sezóne. Nestačili v derby na vicemajstrovský Ružomberok, ktorý vývoj duelu otočil z 0:2 na 3:2 vo svoj prospech.

Domáci išli už v tretej minúte do vedenia, keď sa po centri Migaľu na vzdialenejšiu žrď presadil hlavou Depetris. Prvopolčasovú prevahu pretavila Dukla po troch nevyužitých čistých šanciach aj do druhého gólu, postaral sa oň razantnou strelou spoza šestnástky Willwéber. V druhom polčase naštartoval hostí až vlastný gól Pišoju po akcii Kelemena a po faule Kupčíka vyrovnal z penalty Maslo. V závere ešte využil zaváhanie v domácej defenzíve na víťazný gól zápasu striedajúci Kelemen.