Nováčik Fortuna ligy stále bez prehry. Podbrezová vydolovala remízu so Spartakom

31.7.2022 20:16

Nováčik futbalovej Fortuna ligy z Podbrezovej neprehral ani v treťom zápase sezóny, keď v Trnave na pôde Spartaka vydoloval remízu 1:1. Domáci súpera v prvom polčase výkonnostne výrazne prevýšili a v 7. minúte išli do vedenia gólom Bamideleho Yusufa. Ďalšie zásahy z dobrých šancí však Spartak nepridal a po zmene strán pykal, pretože Mosesovi Cobnanovi sa v 84. minúte podarilo vyrovnať.

FC Spartak Trnava – FK Železiarne Podbrezová 1:1 (1:0)

Góly: 7. Bamidele Yusuf – 84. Cobnan, ŽK: Štetina, Bolaji – Oravec, Godál, rozhodovali: Očenáš – Štofik, Vass, 2680 divákov

Spartak: Takáč – Koštrna (80. Bolaji), Štetina, Kóša, Mikovič – Savvidis – Daniel (69. Štefánik), Procházka, Bukata (87. Paur), Bamidele Yusuf – Ristovski (69. Boateng). Tréner: Gašparík

Podbrezová: Ludha – Bartoš, Godál, Oravec (46. Grešák) – Kováčik, Paraj (74. Bariš), Bakaľa (46. Breznaník), Ďatko – Issa Adekunle (46. Cobnan), Kuzma, Pavúk (80. Šikula). Tréner: R. Skuhravý