Spartak vstúpil do novej sezóny Fortuna ligy úspešne, doma si poradil s ViOnom

16.7.2022 20:21

Futbalisti FC Spartak Trnava vstúpili do novej sezóny Fortuna ligy víťazstvom 2:0 nad Zlatými Moravcami. Domáci mali do sobotného zápasu 1. kola výborný vstup do oboch polčasov. V prvom skóroval už v 28. sekunde nový hráč v trnavskom mužstve Samuel Štefánik, v 47. minúte pridal poistku Milan Ristovski.

FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0 (1:0)

Góly: 1. Štefánik, 47. Ristovski, ŽK: Ristovski, Boateng - Brenkus, Pintér, Čonka, Balan, rozhodovali: Dohál - Hrmo, Košecký, 2619 divákov

Spartak: Takáč - Koštrna, Štetina (83. Ujlaky), Čurma, Mikovič - Savvidis (70. Bukata) - Iván (83. Kozak), Štefánik, Procházka, Bamidele Yusuf (70. Azevedo) - Ristovski (70. Boateng)

ViOn: Lukáč - Suľa, Bednár, Pintér, Čonka (46. Balan) - Sloboda, Duga - Pinte (83. Mondek), Brenkus (63. Ďubek), Kyziridis - Niarchos (71. Vestenický)