Dopravná nehoda pri Fekišovciach si vyžiadala tri obete. Cesta je zatiaľ neprejazdná

Aktualizované:
Dopravná nehoda pri Fekišovciach si vyžiadala tri obete. Cesta je zatiaľ neprejazdná
Zdroj foto: TASR/Milan Drozd
Zrážka osobného motorového vozidla s kamiónom pri obci Fekišovce v okrese Sobrance si v pondelok popoludní vyžiadala tri obete. Cesta I/19 je pre dokumentovanie nehody neprejazdná, premávku v úseku riadi polícia, obchádzka vedie cez obec Veľké Revištia.

Potvrdila to pre TASR košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. "Na mieste nehody sa nachádzali tri osoby bez známok života, ešte ich nemáme stotožnené," uviedla s tým, že k zrážke vozidiel došlo po 14.00 h. Na mieste udalosti boli aj leteckí záchranári, no vzhľadom na stav účastníkov nehody nebol ich zásah potrebný.

Na mieste udalosti boli aj leteckí záchranári. "Posádka leteckých záchranárov si po pristátí prevzala 55-ročného muža do svojej starostlivosti. Žiaľ, zranenia, ktoré utrpel, boli nezlučiteľné so životom a lekár mohol konštatovať len úmrtie," priblížila hovorkyňa AIR - Transport Europe (ATE) Zuzana Hopjaková.

Ako doplnila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová, štvrtého účastníka nehody s poranením nohy a s akútnou stresovou reakciou po ošetrení záchranári previezli do nemocnice.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá