NHL: Víťazná séria Colorada sa skončila, New Jersey s Tatarom uspelo na ľade Vegas

19.4.2022 08:40

Víťazná séria hokejistov Colorada v NHL sa skončila na deviatich zápasoch po domácej prehre s Washingtonom 2:3. Za hostí skóroval aj Alexander Ovečkin, ktorý si pripísal 48. gól v sezóne. Slovenský obranca Martin Fehérváry odohral v drese Capitals takmer 20 minút s mínusovým bodom, dvoma trestnými minútami a štyrmi bodyčekmi.

Calgary s Adamom Ružičkom zvíťazilo v Chicagu 5:2. New Jersey v zostave s Tomášom Tatarom uspelo na ľade Vegas 3:2, ani jeden zo slovenských útočníkov nebodoval. Vancouver zdolal Dallas 6:2, obranca Andrej Sekera aj útočník Marián Studenič si vo farbách hostí pripísali mínusový bod. Brankár Jaroslav Halák sedel na striedačke domácich.