Posledné Pohronie prehralo s predposlednými Zlatými Moravcami

TA3
5.3.2022 23:07

Domáci mohli otvoriť skóre hneď v úvode, keď po nedovolenej hre hosťujúceho Čogleja mali nariadený pokutový kop, no ten Lačný nepremenil. Hostí to povzbudilo a v 18. Minúte sa pred domácou bránkou ocitol Mondek, ale Le Giang si držal čisté konto. V 29. Minúte to opäť skúšal Mondek, bez zaváhania sa chopil odrazenej lopty a úspešne prestrelil brankára. Zlaté Moravce tak po prvom polčase viedli 1:0. V druhej časti opäť dominovali hostia. V 73. Minúte po faule Kokovasa nasledovala penalta, ktorá nevyšla ani hosťujúcemu Kyziridisovi. V 90. Minúte sa ešte Klabník pokúšal vyrovnať, ale jeho strelu zneškodnil Lukáč. Posledné Pohronie tak prehralo s predposlednými Zlatými Moravcami 0:1 a stráca na ne už 12 bodov.