NHL: New Jersey zdolali Vancouver, k triumfu prispel Tatar

1.3.2022 07:44

Slovenský hokejista Tomáš Tatar prispel v nočnom zápase NHL asistenciou k hladkému triumfu New Jersey nad Vancouverom 7:2.

V bránke hostí sa predstavil Jaroslav Halák, ktorého po šiestom inkasovanom góle v 27. minúte vystriedal Thatcher Demko. Kanadský tím nepridal štvrté víťazstvo za sebou a v tabuľke Západnej konferencie figuruje na 11. mieste, "diabli" sú na východe na 13. priečke. Bod za asistenciu si pripísal aj obranca Martin Fehérváry, jeho Washington podľahol doma Torontu 3:5 a prehral už tretí duel za sebou.

Boston rozdrvil Los Angeles 7:0 aj vďaka trom gólom a jednej asistencii Jakea DeBruska. Bruins natiahli víťaznú šnúru na päť stretnutí.

NHL - výsledky:

New Jersey - Vancouver 7:2 /TATAR 0+1 - HALÁK vykryl 8 zo 14 striel, v 27. minúte ho vystriedal Demko

Washington - Toronto 3:5 /za domácich FEHÉRVÁRY 0+1

Los Angeles - Boston 0:7