Cehlárik má za sebou štyri negatívne testy a pripojí sa k tímu, tešiť sa môže aj Rosandič

TA3 TASR
6.2.2022 07:03

Slovenský útočník Peter Cehlárik mal aj štvrtý test s negatívnym výsledkom a v pondelok sa pripojí k hokejovej reprezentácii na ZOH v Pekingu. Aj obranca Mislav Rosandič mal negatívny kontrolný test a po potvrdení negativity tretím testom sa pripojí k tímu.

Cehlárik má za sebou štyri negatívne testy a pripojí sa k tímu, tešiť sa môže aj Rosandič
TASR / Jaroslav Novák

Slovenská reprezentácia je v Pekingu už takmer v kompletnom zložení. V dejisku hier je dokopy 24 hráčov, chýba už len Cehlárik. Do Pekingu dorazí v pondelok o 16.10 miestneho času. Rosandič mal po prílete pozitívny test, preto musel absolvovať kontrolný test. Ten bol negatívny, potvrdiť ho musí ešte jedno testovanie.

Slováci odohrajú v pondelok o 12.30 SEČ prípravný zápas proti Nemecku. Hrať sa bude 2x20 minút + 5 minút vo formáte 3 na 3. 

K tímu sa pripojí aj Rosandič

Slovenský hokejista Mislav Rosandič mal negatívny aj tretí potvrdzujúci test a môže sa pripojiť k tímu. Dvadsaťsedemročný obranca mal po prílete na ZOH do Pekingu pozitívny výsledok, preto musel absolvovať kontrolný test. Ten bol negatívny a potvrdilo ho aj ďalšie testovanie.

Slovenská reprezentácia je v Pekingu už takmer v kompletnom zložení. V dejisku hier je dokopy 24 hráčov, chýba už len Peter Cehlárik. Dvadsaťšesťročný krídelník mal v Bratislave aj štvrtý test s negatívnym výsledkom a v pondelok sa pripojí k reprezentácii. Do Pekingu by mal doraziť o 16.10 miestneho času. Slováci odohrajú v pondelok o 12.30 SEČ prípravný zápas proti Nemecku. Hrať sa bude 2x20 minút + 5 minút vo formáte 3 na 3.

 

zdielať
zdielať
mReportér
Komentáre k článku
Zdielajte článok