Pri tragickej nehode sa zrazili tri autá, jedno skončilo na streche. Cesta medzi Kostolišťom a Jakubovom je neprejazdná

Pri tragickej nehode sa zrazili tri autá, jedno skončilo na streche. Cesta medzi Kostolišťom a Jakubovom je neprejazdná
Zdroj foto: FB Polícia SR - Bratislavský kraj
Nehodu neprežila jedna osoba.
Medzi obcami Kostolište a Jakubov došlo k tragickej dopravnej nehode. Zrazili sa tam tri autá, jedna osoba neprežila. Na mieste zasahujú policajti a hasiči, cesta je neprejazdná.

O nehode informovali bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková a Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

"Dopravní policajti momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ku ktorej došlo dnes ráno medzi obcami Kostolište a Jakubov v 71 kilometri cesty II/503. Podľa doterajších informácií sa tu čelne zrazili tri vozidlá, pričom jedna osoba utrpela vážne zranenia, ktorým na mieste podľahla. Ďalšie osoby boli ošetrené na mieste a jedna osoba bola prevezená do nemocnice na ošetrenie," uviedla polícia. Cesta je aktuálne neprejazdná. Polícia vyzýva vodičov, aby na prejazd použili alternatívnu trasu a riadili sa pokynmi policajtov.

Križanová priblížila, že jedno z áut po nehode skončilo prevrátené na streche mimo vozovky. Zasahujúci hasiči podľa jej slov vyslobodili zakliesnené osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenie a vykonali protipožiarne opatrenia. "Následkom nehody utrpeli tri osoby zranenia rôzneho rozsahu. U štvrtej zranenej osoby musela byť zahájená kardiopulmonálna resuscitácia. Žiaľ, aj napriek veľkej snahe zasahujúcich zložiek osoba svojim zraneniam na mieste podľahla."

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá