Nové Zámky opäť zaskočili Slovan, vedúci celok extraligy prehral s Býkmi

TA3
9.1.2022 22:51

HC Slovan Bratislava opäť zaváhal v súboji s Novými Zámkami. Vedúci celok extraligy prehral v priebehu dvoch týždňov aj druhý zápas s Býkmi, tentoraz v rámci 50. kola.

Do prvej časti vstúpili na ľade Nových Zámkov aktívnejšie belasí. Už v prvej minúte otvoril skóre Yogen. Slovan  mohol využiť dve presilové hry, domáci jednu, no oba tímy statočne bránili až do konca tretiny.

V čase 35:03 Jackson vyrovnal na 1:1 a začínalo sa od začiatku. Ubehlo len 7 sekúnd a Yogan poslal Slovan opäť do vedenia. Býci sa ale nevzdávali a necelé dve minúty pred koncom tretiny znova odpovedali, tentoraz skóroval Števuliak.

O rozhodujúci gól sa v poslednej časti postaral domáci Lenkov. Hostia ešte v závere zariskovali a odvolali brankára, ale skóre sa už nezmenilo. Nové Zámky tak opäť zvíťazili nad Slovanom rozdielom jedného gólu.