Nové Zámky nedokázali zvíťaziť na domácom ľade, Prešov bral všetky body

TA3
12.12.2021 23:13

Nové Zámky si nepolepšili v domácom súboji s Prešovom. Hostia získali všetky 3 body zásluhou dvojgólového Alberta Michnáča.

Otvárací gól padol až na začiatku druhej tretiny, keď Novozámčanov poslal do vedenia nórsky bek Christian Bull. Aj potom sa skóre dlho nemenilo, no Šarišania sa strelecky prebudili v záverečnej časti a vývoj zápasu pomerne rýchlo otočili.

Najskôr po individuálnej akcii vyrovnal Tomáš Nauš a zakrátko dal na 1:2 pre hostí Michnáč. Domáci odpovedali v presilovej hre a po góle skúseného Tibora Vargu to bolo opäť nerozhodne. Lenže hrdinom večera sa napokon stal spomínaný útočník hostí Albert Michnáč.

V 52. minúte potrestal chybu Novozámčanov pri rozohrávke a dal  víťazný gól. Domáci hrali v závere bez brankára šiesti na štyroch, no ani z veľkého tlaku už nevyrovnali a s Prešovom prehrali 2:3.