Trenčín vynuloval Banskú Bystricu, Barani sa naďalej trápia

TA3
12.12.2021 23:07

Hokejisti Banskej Bystrice sa aj po návrate na vlastný štadión v extralige naďalej trápia. S Trenčínom doma nezískali ani bod a nedali ani jeden gól.

Barani majú najhoršiu ofenzívu v lige a to sa potvrdilo aj v tomto súboji. Domáci obranca Boldižár síce už v tretej minúte trafil do bránky, lenže do vlastnej. Dukla sa tak zadarmo dostala do vedenia a Stránsky si zadarmo otvoril strelecký účet v tejto sezóne.

Už v 11. minúte zhodili rukavice Gábor a Crinon, lenže Baranom ani to nenakoplo a po prestávke inkasovali opäť, keď Chovanovu strelu tečoval za Belányiho chrbát Samuel Honzek. Iba 17-ročný mladík dal pritom už 9. gól v aktuálnom ročníku.

Do polovice zápasu udreli hostia aj do tretice. Akciu vymyslel Bezúch a do prázdnej zakončil Tybor a v 29. minúte bolo o výsledku prakticky rozhodnuté. Hudec ešte opečiatkoval spojnicu a domáci nevyužili trištvrte minútovú početnú výhodu o dvoch. Banská Bystrica prehrala s Trenčínom  0:3.