Predposledné Pohronie vyhralo iba druhý zápas a opäť nad Michalovcami

TA3
30.10.2021 23:37

Predposledné Pohronie vyhralo iba druhý zápas v tomto ročníku a opäť nad Michalovcami. Pritom opäť rovnakým výsledkom 2:0, ako v úvode jesene a hneď sa odrazilo z dna tabuľky.

Po opatrnejšom začiatku odrazu gólovo udreli hostia. Stopér Ranko nepostrážil najlepšieho strelca Pohronia Lačného, ktorý Ladjiho center premenil na svoj piaty gól v sezóne. To bola minúta 11-ta a v závere polčasu zvýšil náskok 22-ročný záložník z Burkina Faso Badolo, po Blahútovej asistencii.

Po zmene strán mohol Michalovce vrátiť do zápasu Trusa ale trafil iba žrď Hrdličkovej brány. Po hodine skúšal oživiť hru svojho mužstva trojitým striedaním domáci tréner Nemec ale Pohronie pozornou defenzívou súpera už k ničomu nepustilo a výhru 2:0 si postrážilo.