NHL: Ovečkin natiahol bodovú sériu, Florida stále bez prehry

28.10.2021 07:19

Hokejisti Washingtonu Capitals prehrali v nočnom zápase zámorskej NHL doma s Detroitom Red Wings 2:3 po predĺžení. O výhre hostí rozhodol v 62. minúte Dylan Larkin. V drese Capitals skóroval Alexander Ovečkin, ktorý natiahol svoju bodovú sériu od začiatku sezóny na sedem duelov (8+5).

Alexander Ovečkin 1140px (SITA/AP)

Slovenský obranca domácich Martin Fehérváry odohral takmer 19 minút a zaznamenal dva hity a jeden mínusový bod. Florida neprehrala ani v siedmom stretnutí sezóny, keď na vlastnom ľade zdolala Boston 4:1. Dallas prehral druhý duel po sebe, v noci na štvrtok podľahol doma Vegas 2:3 po predĺžení.

Obranca domácich Andrej Sekera strávil na ľade 16:27 minúty a zaznamenal jednu strelu na bránku, jeden blok a jeden plusový bod. Prvú prehru v sezóne utrpeli hráči Edmontonu, keď nestačili na Philadelphiu 3:5.