Špeciálne štúdio TA3: Krčméry a Bošňák priblížia, aký bude vývoj pandémie

Špeciálne štúdio TA3: Krčméry a Bošňák priblížia, aký bude vývoj pandémie
Zdroj foto: TA3
Tretia vlna pandémie naberá na sile. Lekári a ďalší zdravotníci zažívajú deja vu, keď vidia, ako sa plnia nemocničné lôžka. Optimistickú víziu má ale dátový analytik. Viac sa dozviete v špeciálnom štúdiu na TA3 v sobotu o 16:30.

Už v sobotu sa v špeciálnom štúdiu TA3 dozviete aj to, čo nás čaká v najbližších dňoch. Redaktor Patrik Jager si pozval odborníka na tropickú medicínu Vladimíra Krčméryho a dátového analytika Ivana Bošňáka. "Ľudia stále hľadajú pravdivé a overené informácie v súvislosti s očkovaním, ale aj pandémiou. Som rád, že na TA3 ich môžeme ponúknuť všetkým obyvateľom Slovenska a že vždy máme dobré čísla sledovanosti. V pripravovanom štúdiu sa diváci dozvedia čo nás čaká do budúcna a aký bude vývoj pandémie v nasledujúcom období," hovorí Patrik Jager.

Vladimír Krčméry dokonca porozprával, ako sa pred pár dňami stal terčom fyzických útokov. "Sám priznal niečo, čo ma prekvapilo. Nebudem prezrádzať detaily, divákom odporúčam pozrieť naše špeciálne štúdio, kde si túto jeho úprimnú spoveď môžu pozrieť," dodáva Jager.

Štúdio TA3 s Vladimírom Krčmérym a Ivanom Bošňákom môžete na TA3 sledovať v SOBOTU o 16:30.

Najnovšie k téme: KORONAVÍRUS

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá