Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Juhokórejskí aktivisti vypustili balóny s letákmi a chceli nimi pomôcť zvrhnúť diktatúru v Severnej Kórei. Zatiaľ však vyvolali len napätie medzi oboma susedmi. (AP Photo/Ahn Young-joon)

2. Tradičné thajské preteky na vodných byvoloch. Jednému z jazdcov sa nepodarilo udržať na zvierati a spadol do prachu. (AP Photo/Sakchai Lalit)

3. Turecká Ankara zažila desaťisícové protesty sekularistov, ktorým sa nepozdáva silnejúci vplyv islamu v krajine. Polícia na nich použila aj slzotvorný sprej. (AP Photo/Burhan Ozbilici)

4. Celý svet sledoval vyčíňanie hurikánu Sandy, ktorý sa v USA zmenil na superbúrku. (AP Photo/Jessica Hill)

5. Živel napáchal škody za asi 50 miliárd dolárov a vyžiadal si približne stovku mŕtvych. (AP Photo/The Virginian-Pilot, Steve Earley)

6. New Jersey aj Atlantic City bojovalo s veľkými záplavami, New York aj s požiarmi. (AP Photo/Charles Sykes)

7. Ničivá búrka vyplavila na newyorskú ulicu aj tento veľký tanker. (AP Photo/Sean Sweeney)

8. Niektorí obyvatelia New Yorku si aj napriek katastrofe nenechali ujsť tradičné oslavy Helloweenu. (AP Photo/Tina Fineberg, file)

9. Nočný mestský cintorín v Trenčianskych Tepliciach. Tisíce ľudí si na Slovensku prišli uctiť pamiatku svojich blízkych. Foto: SITA/Tomáš Somr

10. Hlavný "záporák" Hviezdnych vojen Darth Vader s režisérom Georgeom Lucasom. Spoločnosť Disney kúpila Lucasfilm za viac než 4 miliardy dolárov a prisľúbila pokračovanie slávnej ságy. (AP Photo/Chris Pizzello, File)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá