Nový formát našej televízie: Zdravie na TA3

Nový formát našej televízie: Zdravie na TA3
Zdroj foto: TA3
Moderátor novej relácie Igor Haraj.
Televízia TA3 prichádza s novým formátom, ktorý spúšťa už 12. augusta 2021. Relácia s názvom Zdravie na TA3 sa bude venovať aktuálnym témam v zdravotníctve s hosťami v štúdiu, zároveň budú súčasťou formátu aj vstupy a rozhovory s odborníkmi, zdravotníkmi, ale aj pacientami.

Zdravie na TA3 bude moderovať Igor Haraj, ktorý sa v televízii profiloval ako moderátor publicistických relácií s vedeckou a zdravotníckou tematikou. V súčasnosti v rámci rubriky Štúdio TA3 divákom približuje prostredníctvom pozvaných odborníkov aktuálne témy z prírodných a spoločenských vied a medicíny: relácie na témy: Jednodňová chirurgia, Anatómia a využívanie 3D technológie pri jej výučbe; Virológia a metódy jej vedeckého výskumu; Posuny vo výskume COVID 19; Nové trendy v psychofarmakológii, Kardiologická liečba v čase pandémie koronavírusu a i.

V roku 2014 získal Cenu Slovenskej akadémie vied za popularizáciu vedy.

Relácia Zdravie na TA3 bude vysielaná každý štvrtok o 16.30 hod., reprízy budú vždy v pondelok o 11.30 a v piatok o 14.30.

V prvej časti relácie privítame generálneho riaditeľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne Richarda Strapka a ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského. Svoje otázky im už teraz môžete posielať na adresu zdravie@ta3.com.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá