Elektronika pre ženy je stále častejším darčekom

Elektronika pre ženy je stále častejším darčekom
Zdroj foto: Freepik
Kto nedal svojej mame, priateľke alebo babičke vonnú sviečku, hodvábnu šatku alebo kozmetický balíček? Tri klasické darčeky spolu s kyticou kvetov a chutnou čokoládou nikdy neurazia, ale čoraz viac ľudí siaha aj po modernejšom riešení darčekovej dilemy.

Výrobcovia elektroniky na to reagujú obliekaním klasických produktov do farebnejších a tematických kabátov - od instantných fotoaparátov po toastovače v tvare jednorožcov - ale aj vývojom produktov cielených iba na ženskú populáciu. Najhorúcejšie trendy môžeme rozdeliť do troch kategórií.

V prvej sú praktické elektronické darčeky, ktoré robia život človeka pohodlnejším a sú unisex. Druhú kategóriu napĺňa elektronika, ktorá umožňuje ženám zvládnuť príjemné kozmetické alebo zdravotné procedúry v pohodlí domova a ušetriť tak peniaze alebo spestriť svoju rutinu starostlivosti o telo. Tretia kategória je tvorená hravými dizajnmi a vecičkami pre radosť, o ktorých ste netušili, že ich potrebujete, až kým ich nedostanete. Z každej sme vybrali niekoľkých zástupcov, ktorí by nemali ujsť vašej pozornosti.

Praktické elektrodarčeky pre ženy

  • E-kolobežky - je ťažké povedať či sú viac praktické, alebo zábavné. Sú ľahké a skladné aj v menšom byte. Rýchlo sa s nimi prepravíte z miesta na miesto aj cez úzke uličky. Okrem toho majú ako ekologický rozmer a v porovnaní s autami a mestskou hromadnou dopravou zanechávajú oveľa menšiu uhlíkovú stopu.
  • Bezdrôtový ovládač na stlačenie spúšte vášho fotoaparátu - aj keď smartfóny ponúkajú možnosť „stlačenia“ spúšte slovom, maličký ovládač to zvládne rýchlejšie a spoľahlivejšie. S fotoaparátom, tabletom alebo telefónom komunikuje bezdrôtovo, cez Bluetooth. Perfektné pre milovníčku selfies a jej dvorného fotografa, ktorý je už z fotenia unavený!
  • Batérie do notebooku - používa ho neustále, na prácu, na e-maily, na prehrávanie videí z YouTube popri česaní vlasov v kúpeľni... A aby so sebou nemusela stále nosiť nabíjačku a nemotorný kábel, doprajte jej kvalitnú baterku, ktorá predĺži životnosť notebooku možno aj o pár rokov. Je to eko a to je cool!

Elektronika pre krásu a starostlivosť o svoje zdravie

  • UV/LED lampa na gélové nechty - jednoduché LED alebo UV lampy na vytváranie gélových nechtov ocení každá žena, ktorá chce pôsobiť upravene a zároveň si nechce upravovať manikúru každý večer. Laky si na nechty nanesie bežným spôsobom, hlavný rozdiel je v procese schnutia, alebo skôr vytvrdnutia. Možno sa vám investícia do tohto darčeka vráti a upraví nechty aj vám!
  • Minichladnička / ohrievač na kozmetické produkty - tento tip je zdanlivým luxusom. Keď sa však rozhodnete do nej investovať, takýto darček rozhodne poteší. Chladivé krémy a masky vďaka nej ostanú poruke a nikto si ich v kuchynskej chladničke nepomýli s jedlom. Funkcia ohrievania a chladenia sa hodí aj na prípravu vlhčených uterákov, ktoré si priložíte na tvár kvôli lepšej absorbcii kozmetických prípravkov alebo kvôli osvieženiu.

Hravá a zábavná elektronika pre ženy

  • Ultra-mini projektor - hodí sa pre ženu, ktorá rada trávi čas so svojimi priateľmi pri dobrom filme na nekonvenčných miestach. Letné kino nebolo nikdy menšie - teraz sa vám zmestí doslova do kabelky. Oceníte ho aj na letnej dovolenke či už na chate v lese, alebo v prímorskom hoteli.
  • Instantný fotoaparát alebo tlačiareň na fotografie - koľko spomienok zostáva uzavretých v našich telefónoch? Každú ženu potešíte minitlačiarňou na fotografie alebo instantným fotoaparátom na zachytenie neopakovateľných momentov.
  • Difuzér - ak je žena, ktorú chcete obdarovať, milovníčkou hygge, k tej správnej atmosfére ocení aj príjemnú vôňu. Vonné sviečky majú v posledných rokoch poškodenú povesť - môžu viesť k požiarom a nie sú dobré ani pre naše dýchacie cesty, pokiaľ nie sú vyrobené z včelieho alebo sójového vosku. Difuzér je vhodnou alternatívou, ktorá vytvorí v domácnosti atmosféru pokoja a pohody.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá