Kultový seriál Sex v meste pokračuje: Prvá klapka odhalila, ako vyzerajú hlavné hrdinky dnes

Kultový seriál Sex v meste pokračuje: Prvá klapka odhalila, ako vyzerajú hlavné hrdinky dnes
Zdroj foto: Instagram/sexandthecity_newyork
Natáčanie minisérie, ktorá bude nadväzovať na kultový seriál Sex meste, je už v plnom prúde. Príbeh štyroch priateliek síce v pokračovaní vynechá Samanthu alias Kim Cattrall, no prinesie zaujímavé vývoj životov zvyšných troch hlavných hrdiniek. Nebudú chýbať inšpiratívne módne outfity ako aj pohľad na zrelé newyorské päťdesiatničky.

Od roku 1998 sa ženy po celom svete stretávali na televíznych obrazovkách so štyrmi hlavnými hrdinkami – Carrie, Mirandou, Charlotte a Samanthou v kultovom seriály Sex v meste, napísanom podľa knižnej predlohy Candace Bushell. Ten sa dočkal dvoch filmových pokračovaní a po dlhoročnej odmlke prichádza nová miniséria, ktorá ale dostala nový názov.

Dvadsať rokov po

O dvadsať rokov staršie. To je hlavný motív nadväzujúcich pár častí seriálu Sex and the city, ktorý sa predstaví pod novým názvom And just like that a v hlavných úlohách sa stretneme len s tromi zo štyroch hlavných hrdiniek. Práve chýbajúce predstaviteľka Samanthy bola dôvodom, prečo sa príbeh Newyorčaniek tak dlho nevrátil na televízne obrazovky. A tak si producenti povedali, že veľký návrat zvládnu aj bez nej.        

Na prelome milénia sme spoznali charaktery, ktoré stvárňovala Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis. Dnes sú seriálové kamarátky o dvadsať rokov staršie a ako päťdesiatničky už neriešia také vzťahové témy, na aké sme boli zvyknutí, keď sme mali tridsať. No jedno im ostalo, a to cit pre módu.

Prvá klapka je už nakrútená a okrem toho, že odhalila, ako vyzerajú hlavné protagonistky dnes, potvrdila tiež, že séria bude bohatá na módne kreácie, na aké sme boli zvyknutí.         

A snáď vás navnadí i príbeh, ktorý si môžete pozrieť v priloženom videu!

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá