FOTO Športové hviezdy sa opäť venovali deťom. Nechýbali Zdeno Chára či bratia Hossovci

Vo štvrtok 1. júla sa konalo tradičné charitatívne podujatie Hviezdy deťom. Akciu podporili športovci ako Zdeno Chára, Marián Hossa, Denis Vavro či Ján Volko. Vybrané deti si tak splnili svoj sen a stretli svoje idoly.

Vychýrenú akciu Hviezdy deťom podporilo aj tento rok množstvo popredných športovcov či umelcov.  Zúčastnili sa ho Zdeno Chára, Marián a Marcel Hossovci, Richard Lintner, Marek Hrivík, Marko Daňo, Christian Jaroš, Peter Cehlárik, Martin Feherváry, Adam Ružička, Ján Volko, Vladimír Brodziansky či moderátori Marcel Forgáč, Junior, Didiana, Bruno Ciberej a speváci Barbora Piešová, Pil C.

Na deti čakal bohatý program a konal sa aj exkluzívny golfový turnaj, avšak, kvôli pandémii, bez účasti širokej verejnosti.

„Vďaka často nezištnej podpore sme pred rokom počas krízového režimu dokázali prerozdeliť viac ako 22 000 €. Mimoriadne si ceníme pomoc najmä v týchto pre všetkých komplikovaných časoch,“ informovala manažérka podujatia Petra Drábová na oficiálnej stránke astrencin.sk

„Stále platné obmedzenia nám ale situáciu nielen komplikujú, ale prinášajú aj iné možnosti. V prípade bežných okolností by bolo pre deti z partnerských subjektov veľmi komplikované zúčastniť sa programu. Regulovaný počet návštevníkov im však otvoril bránu," dodala.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá