Zavaril si. Mladík hodil do policajtov železnú konštrukciu

Zavaril si. Mladík hodil do policajtov železnú konštrukciu
Zdroj foto: Facebook.com/PZ
Polícia vypátrala mladíka, ktorý v sobotu 15. mája večer hodil na preplnenom Námestí Nežnej revolúcie v Bratislave, pred Starou tržnicou, železnú konštrukciu do mestských policajtov. Vyšetrovateľ obvinil 23-ročného Andreja A. z Bratislavy zo zločinu útoku na verejného činiteľa.

V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri roky až desať rokov. Stíhaný je na slobode. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Martiniaková.

K prípadu došlo v sobotu v neskorých večerných hodinách. Príslušníci zásahovej jednotky a kynológie bratislavskej mestskej polície v tom čase na Námestí Nežnej revolúcie preverovali oznam o rušení nočného pokoja.

Počas toho hodil mladík zozadu do stojacich policajtov a členov bezpečnostnej služby železnú konštrukciu. Zasiahnuť mala dvoch policajtov. Incident bol zachytený aj na videu, ktoré kolovalo po internete a zverejnila ho aj polícia, keďže hľadala svedkov. Bratislavská mestská polícia uviedla, že nerozumie dôvodu, prečo tak muž konal. Počas incidentu podľa nej nedošlo k zraneniam.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá