Módne tipy blogerky: Čierno-biela nemusí byť nuda. Ako ju nosiť?

Módne tipy blogerky: Čierno-biela nemusí byť nuda. Ako ju nosiť?
Zdroj foto: Mirka Dobiš
Asi neexistuje na svete žena, ktorá nemá vo svojej skrini čierne, či biele kúsky. Tvoria dobrý základ šatníka, na ktorom sa dá ďalej stavať, no tieto kúsky vedia zažiariť aj spolu, bok po boku. Prinášame vám tipy od módnej blogerky Mirky Dobiš alias FashionSpy.

Ako nosiť čierno-bielu bezfarebnú kombináciu, tak aby to nebola nuda? Veľmi jednoducho, keď sa budete držať týchto osvedčených tipov určite to nuda nebude.

Vzory

Jednoduchý outfit v čiernej alebo bielej farbe vizuálne „rozbite“ jedným kúskom so vzorom. Či to bude pásik, bodky, alebo dokonca zvieracia potlač je len na vás. Pozor však na to, že ostatné kúsky musia byť naozaj jednoduché a jednofarebné.

Šperky

Nič nedoplní čierno-bielu kombináciu lepšie ako šperky. Lepší je jeden výrazný, takzvaný solitér ako veľa malých. Ideálne sú biele perly, respektíve masívne zlaté šperky, či výrazné hodinky.

Zaujímavé detaily

Ak nemáte rada vzory a ani šperky, skvelou cestou je siahnuť po kúskoch nezvyčajných strihov, ako napríklad trendové kaliopky, či asymetricky strihaná košeľa. Váš outfit bude pôsobiť sofistikovane a veľmi chic.

Doplnky

Žiaden outfit nie je nudný, keď ho vhodne oživíte klobúkom, baretkou, alebo iným zaujímavým doplnkom akým môže byť aj šál, šatka, rukavice, či vzorované čierne pančuchy.

Módne tipy vám priniesla blogerka Mirka Dobiš alias FashionSpy, ktorú nájdete na jej blogu aj Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá