Pohoda má šancu získať UK Festival Award

Pohoda má šancu získať UK Festival Award
Zdroj foto: SITA
Slovenský multikultúrny festival Pohoda je nominovaný na UK Festival Award v kategórii Najlepší zahraničný festival. Medzi 32 nominovaných festivalov z Európy, Severnej Ameriky, Ázie, Austrálie či Nového Zélandu vybrala Pohodu medzinárodná porota zložená z expertov z oblasti hudobného priemyslu.

Okrem Pohody sa o triumf v tejto kategórii uchádzajú napríklad aj maďarský Sziget, španielsky Benicassim, americká Lollapalooza, srbský Exit Festival, belgický Pukkelpop alebo dánsky Roskilde. Hlasovanie sa začalo dnes, víťazov UK Festival Awards vyhlásia 3. decembra.

Sedemnásty ročník Pohody sa uskutoční 11. až 13. júla 2013 opäť na trenčianskom letisku. Prvým potvrdeným interpretom sa stala britská skupina O.Children. V súčasnosti je v ponuke ešte približne 500 permanentiek na celý festival za cenu 59 eur, po ich vypredaní sa cena zvýši na 69 eur.

Rovnako sú v ponuke aj lístky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S, lístky na parkovanie aj na parkovanie karavanov. Vstupenky sú k dispozícii na webstránke www.pohodafestival.sk a tiež v sieti Ticketportal.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá