Tragická nehoda pri Nových Zámkoch si vyžiadala viacero životov

Aktualizované:
Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci pre trestné činy usmrtenia a ublíženia na zdraví v prípade tragickej dopravnej nehody, pri ktorej zomreli traja ľudia. Nehoda sa stala v nedeľu ráno na ceste I/64 v katastri mesta Nové Zámky. O nehode informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Podľa vyjadrenia polície približne 500 metrov od Nových Zámkov v smere na Nitru zišiel 37-ročný vodič osobného auta Audi A6 Combi z doposiaľ nezistených príčin z cesty a narazil do stromu. Vozidlo s piatimi cestujúcimi skončilo prevrátené vedľa cesty.

Pod zdemolovaným vozidlom sa v čase príchodu hasičov nachádzala zakliesnená jedna osoba. Po prieskume okolia havarovaného vozidla boli nájdené ďalšie osoby. Náraz bol smrteľný pre troch ľudí z posádky auta - dvoch mužov vo veku 32 a 35 rokov a tiež 24-ročnú ženu. Vodič a 22-ročná spolujazdkyňa boli so zraneniami prevezení do novozámockej nemocnice.

Vodič bol po nehode schopný podrobiť sa dychovej skúške, jej výsledok bol negatívny. Okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania novozámockej polície.

TOP videá

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá