Je to oficiálne. Kim Kardashian požiadala o rozvod

Je to oficiálne. Kim Kardashian požiadala o rozvod
Zdroj foto: TASR/AP
Americká hviezda realitných šou Kim Kardashianová podala žiadosť o rozvod s rapperom Kanyem Westom po takmer siedmich rokoch spoločného manželstva.

Žiadosťou o rozvod sa potvrdil rozchod partnerov, ktorý sa dostal na verejnosť v januári, keď americké médiá informovali, že celebritný pár žije oddelene a nachádza sa v poradnom procese týkajúcom sa "obvyklých problémov vo vzťahoch". Podľa stanice TMZ bolo odlúčenie "priateľské". Kardashianová (40) zároveň požiadala o spoločnú starostlivosť o štyri deti, ktoré s Westom vychováva.

Pár, ktorý sa zosobášil na luxusnej svadbe v máji 2014 v Taliansku, už niekoľko uplynulých mesiacov čelil správam bulvárnych médií o svojom krachujúcom manželstve. West (43) pred časom oznámil, že má problémy s bipolárnou afektívnou poruchou. Vlani v júli oznámil tento magnát zábavného priemyslu, že hodlá kandidovať v amerických prezidentských voľbách.

Pár má štyroch potomkov - sedemročnú dcéru North, päťročného syna Sainta, trojročnú dcéru Chicago a 21-mesačného syna Psalma. Pre Westa je to prvý rozvod, pre Kardashianovú už tretí. Kardashianová sa preslávila realitným televíznym seriálom Kardashianky a ich rodina (2007), ktorý sledoval životy jej rodinných príslušníkov v Los Angeles.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá