Slovan na trip do Ruska bez zraneného Višňovského

Slovan na trip do Ruska bez zraneného Višňovského
Zdroj foto: SITA
Víťazstvo hokejistov Slovana Bratislava nad Jugrou Chanty-Mansijsk (4:3 sn) si vyžiadalo krutú daň v podobe zranenia Ľubomíra Višňovského. Skúsený obranca si v zápase obnovil zranenie lakťa, ktoré si privodil v pondelňajšom dueli s Barysom Astana.

"Nevyzerá to vôbec dobre. Lakeť mám zapálený, je to pomerne bolestivé," prezradil po stretnutí kmeňový hráč NY Islanders, ktorý za Slovan odohral v KHL zatiaľ tri stretnutia s bilanciou 1+1. Štvrtkové vyšetrenie magnetickou rezonanciou nakoniec ukázalo, že Višňovského problémy s lakťom sú vážnejšie a 36-ročný zadák nebude môcť cestovať s tímom na nadchádzajúci trip po klziskách súperov.

Podľa portálu www.osporte.sk tak s určitosťou vynechá tri duely KHL: v sobotu 29. septembra proti Metallurgu Magnitogorsk, v pondelok 1. októbra na ľade tímu Traktor Čeľabinsk a v stredu 3. októbra v Jekaterinburgu proti miestnemu Avtomobilistu.

Ak pôjde liečba podľa plánu, Višňovský sa bude môcť vrátiť do zostavy Slovana v nedeľu 7. októbra, keď "belasí" na domácom ľade privítajú obhajcu Gagarinovho pohára OHK Dinamo Moskva v kádri s Dominikom Graňákom i hviezdnym Alexandrom Ovečkinom.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá