Minister Mičovský sa nakazil koronavírusom, je v karanténe

Aktualizované:
Minister Mičovský sa nakazil koronavírusom, je v karanténe
Zdroj foto: SITA/Úrad vlády SR
Minister pôdohospodárstva Ján Mičovský má koronavírus. Informovala jeho hovorkyňa. Cez víkend bol testovaný na COVID-19 a jeho test vyšiel pozitívne. Minister je v karanténe. O jeho zdravotnom stave informoval všetkých, ktorí v posledných dňoch boli v kontakte.

Od pondelka 14. decembra 2020 prechádzajú zamestnanci MPRV SR, ktorí boli v kontakte s ministrom, na systém práce z domu, tzv. home office.

Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský bol cez víkend testovaný na COVID-19. Jeho test vyšiel pozitívne. Minister je v karanténe. O svojom zdravotnom stave informoval vedenie ministerstva pôdohospodárstva a všetkých, s ktorými bol v posledných dňoch v kontakte. Úzke vedenie MPRV SR sa v najbližších dňoch podrobí testovaniu na COVID-19. Napriek krízovej situácii vynakladá vedenie ministerstva maximálne úsilie, aby boli všetky naplánované úlohy splnené.

Od pondelka 14. decembra 2020 prechádzajú zamestnanci MPRV SR, ktorí boli v kontakte s ministrom, na systém práce z domu, tzv. home office. Už v posledných mesiacoch prebiehali všetky porady vedenia a rokovania online formou, takže osobný kontakt pracovníkov bol minimálny. MPRV SR ako doteraz, tak aj v najbližších dňoch a týždňoch, si bude svoje úlohy plniť aj v tomto režime. Prioritou zostáva ochrana zdravia a bezpečnosť všetkých zamestnancov.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá