Potrebujete termín u špecialistu? V online pobočke ZP Union si ho nájdete

Pr správa
Potrebujete termín u špecialistu? V online pobočke ZP Union si ho nájdete
Zdroj foto: PR
Online pobočka ZP Union prináša novú funkciu – vďaka vyhľadávaciemu modulu môžete nájsť ambulancie všeobecných lekárov, aj špecialistov, ktoré ponúkajú možnosť zajednať si termín návštevy elektronicky.

„Je to mimoriadne pohodlné, ak potrebujete rýchlo odbehnúť z práce a dať si napríklad vybrať znamienko u kožného lekára. Nemusíte obvolávať jednotlivé ambulancie a zisťovať voľné termíny, naša online pobočka vám s tým pomôže,“ vysvetľuje výhody novinky Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v Unione.

Vyhľadávanie zmluvných poskytovateľov, ktorí používajú objednávkový systém, je prístupné na www.union.sk - pod ikonou zmluvní lekári. Vyplníte druh zariadenia, ktoré potrebujete, kraj, prípadne okres, kde by sa ambulancia mala nachádzať a zakliknete „s možnosťou objednania“.

Systém vám automaticky vygeneruje všetky možnosti a vy si už vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. V súčasti evidujeme viac ako 1000 zmluvných poskytovateľov, ktorí ponúkajú online objednanie na termín vyšetrenia. Aktuálne ide o pilotnú fázu prevádzky objednávkového modulu. Postupne zoznam rozširujeme aj o ďalšie spoločnosti, ktoré poskytujú online objednávanie a tým aj o ďalších zapojených poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

TOP videá