Višňovský sa dohodol na mesačnom kontrakte so Slovanom

Aktualizované:
Višňovský sa dohodol na mesačnom kontrakte so Slovanom
Zdroj foto: SITA
Hokejový Slovan Bratislava a obranca Ľubomír Višňovský sa dohodli na mesačnom kontrakte. Tridsaťšesťročný majster sveta z Göteborgu by si mal dres Slovana obliecť prvýkrát po siedmich rokoch, premiérovo nastúpi za bratislavský tím v Kontinentálnej hokejovej lige v sobotu 22. septembra proti Avangardu Omsk.

"Áno, dohodli sme sa. Opäť budem hrať za Slovan. Mal som aj nejaké iné ponuky, ale rozhodlo to, že budem doma. Ešte ma čaká lekárska prehliadka, takže pondelkový súboj s Petrohradom nestihnem. Nastúpim až v sobotu proti Omsku,“ uviedol pre web pluska.sk Višňovský, ktorý bude v Slovane hrávať s tradičným číslom 17. "Zmluva znie zatiaľ na mesiac, uvidíme, čo sa v NHL udeje."

Rodák z Topoľčian bol dlhé roky oporou Slovana Bratislava. Po striebre z majstrovstiev sveta 2000 v drese Slovenska odišiel do zámoria, kde sa dohodol s Los Angeles Kings. Do Slovana sa vrátil počas lockoutu v ročníku 2004/05, tímu pomohol k zisku majstrovského titulu. V roku 2008 sa stal hráčom Edmontonu, v roku 2009 ho vymenili do Anaheimu a v lete 2012 do New York Islanders.

Video nie je možné zobraziť pre zmenu poskytovateľa videoobsahu.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá