Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

Talianská akrobatická formácia Frecce tricolori počas svojej akrobatickej show na Medzinárodných leteckých dňoch SIAF 2012.  Foto: SITA/Branislav Račko

Ženy v Kašmíre na jazere Dal zbierajú lotosové listy, aby nimi nakŕmili dobytok. (AP Photo/Mukhtar Khan)

O tom, že basketbal vozíčkárov je kontaktný šport, sa v zápase proti Austrálii presvedčil aj americký hráč Matt Scott. (AP Photo/Lefteris Pitarakis)

Kalifornské hasičky sa presúvajú na miesto požiaru neďaleko mestečka Glendora. (AP Photo/San Gabriel Valley Tribune, Keith Durflinger)

Angela Merkelová neodmietla pohostenie na pivnom festivale v nemeckom Abensbergu. (AP Photo/dapd, Lennart Preiss)

Ctitelia hinduistického boha Šivu počas rituálnej púte nesú kovové kanistre naplnené vodou z rieky Ganga. (AP Photo / Rajesh Kumar Singh) (AP Photo/Rajesh Kumar Singh)

Dánska energetická spoločnosť prezentovala pred médiami dokokončenie prvej zo 111 veterných turbín, ktoré sú súčasťou stavby veľkej veternej elektrárne.  (AP Photo / Polfoto /Jens Dresling)

Americký prezident Barack Obama na záver nominačného zjazdu Demokratickej strany oficiálne potvrdil, že vo farbách demokratov opäť zabojuje o Biely dom. (AP Photo/Carolyn Kaster)

Na výstavisku Expo Center v Trenčíne sa konal 9. ročník medzinárodnej výstavy "Kôň". Foto: SITA/Tomaš Somr

Príslušníci gréckej pobrežnej stráže protestujú v Thessalonikách proti zlým pracovným podmienkam. Nezamestnanosť v Grécku stúpla na rekordných 24 %. (AP Photo/Giorgos Nissiotis)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá