Najväčším lákadlom pretekov v Kanade budú Sagan a Voeckler

Najväčším lákadlom pretekov v Kanade budú Sagan a Voeckler
Zdroj foto: SITA
V štartovom poli by 7. a 9. septembra nemali chýbať ani Cadel Evans, Ryder Hesjedal, Sylvain Chavanel, Luis León Sánchez, Óscar Freire či Matt Goss.

Peter Sagan a Thomas Voeckler budú asi najväčším lákadlom pre fanúšikov v dvoch septembrových cyklistických pretekoch v Québecu a Montréale. Organizátori dvoch kanadských jednodňových podujatí zverejnili predbežný menoslov prihlásených jazdcov, medzi ktorými nechýba ani spomenutá dvojica.

Práve P. Sagan s Voecklerom privádzali divákov aj súperov do úžasu počas tohtoročnej Tour de France, keď slovenský jazdec vyhral bodovaciu súťaž (zelený dres) a Francúz triumfoval medzi vrchármi (bodkovaný dres).

Ako informuje portál rtbf.be, v štartovom poli by 7. a 9. septembra nemali chýbať ani Cadel Evans, Ryder Hesjedal, Sylvain Chavanel, Luis León Sánchez, Óscar Freire, Matt Goss a predbežne je na štartovej listine aj zatiaľ zranený Andy Schleck. Dobrou správou pre slovenských fanúšikov je prihláška Petra Velitsa, takže Slovensko bude mať dvojnásobné zastúpenie.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá