Koronavírus potvrdili u zamestnanca SND, divadlo ruší program

Koronavírus potvrdili u zamestnanca SND, divadlo ruší program
Zdroj foto: TASR/Michal Svítok
Ďalším človekom, u ktorého v Bratislave potvrdili koronavírus, je zamestnanec Slovenského národného divadla. SND do 23. marca ruší celý program. Nákazu potvrdili u kostymérky SND po návrate zo zájazdu v Bruseli.

V súvislosti s výskytom nového koronavírusu a ochorenia COVID-19 ruší Slovenské národné divadlo s platnosťou od pondelka až do odvolania všetky predstavenia v historickej aj novej budove SND. "K tejto situácii došlo aj v súvislosti s potvrdením nového koronavírusu u jednej zo zamestnankýň SND, ktorá sa zúčastnila koncom februára v Bruseli na hosťovaní Činohry SND s komornou inscenáciou Nepolepšený svätec," uviedla Izabela Pažitková, tlačová tajomníčka SND.

Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na predstavenia na nasledujúcich 14 dní, majú požiadať o vrátenie vstupného e-mailom na adrese rezervacie@snd.sk s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC). K žiadosti je potrebné priložiť naskenované vstupenky na refundáciu. "Na žiadosti návštevníkov budeme odpovedať pravdepodobne po 23. marci," dodala s tým, že žiadosť o vrátenie vstupného podľa predchádzajúcich podmienok je potrebné podať najneskôr do dvoch rokov od zrušenia predstavenia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.
Ďalšie informácie budú verejnosti poskytnuté operatívne na www.snd.sk.

Najnovšie k téme: KORONAVÍRUS

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá