Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Aktualizované:
Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Výber agentúrnych fotografií z uplynulých siedmich dní.

1. Výpadok elektriny v Indii nabral na naše pomery neuveriteľné rozmery. Postihol až 600 miliónov ľudí a ochromil aj železnice v krajine. (AP Photo/Kevin Frayer)

2. Ultraortodoxní židovskí rabíni na Sijum Ha’šas, veľkej oslave pri príležitosti ukončenia štúdia Talmudu. (AP Photo/Oded Balilty)

3. Slovenský kanoista Michal Martikán potešil priaznivcov bronzovou medailou po finále C1 na olympiáde v Londýne. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

4. Filipíny zasiahli silné monzúnové dažde. Obyvatelia hlavného mesta boli nútení brodiť sa v znečistenej vode. (AP Photo/Aaron Favila)

5. Tým najmladším však výčiny počasia až tak nevadili. (AP Photo/Pat Roque)

6. Výčiny počasia na Filipínach vyvrcholili tajfúnom, ktorý si vyžiadal niekoľko mŕtvych. (AP Photo/Pat Roque)

7. Iránske ženy recitujú súry zo svätnej knihy Korán. V islamskom svete pokračuje Ramadán. (AP Photo/Vahid Salemi)

8. Obrovské červené prasa z gypsu v tvare sporiteľničky s nápisom „Šetrenie je riešenie“ dostal premiér Robert Fico od známeho hudobníka Mariána Greksu, ktorý pred časom vstúpil do SaS. Foto: SITA/Marián Peiger

9. Hrajúce sa mladé medvede v ruskej dedine Bubonitsy, 350 kilometrov severozápadne od Moskvy. (AP Photo/Alexander Zemlianichenko)

10. Tukom a motorovým olejom pomazaný muž v Nikaragui. Počas festivalu Santo Domingo v meste Managua na seba niektorí účastníci berú podobu diabla a dúfajú v zázrak, ktorý im má priniesť miestny uctievaný svätec, Domingo de Guzman. (AP Photo/Esteban Felix)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá