Ľudí z bytovky museli evakuovať. Večer im narušil podozrivý balík

Aktualizované:
Ľudí z jedného z bytových domov na sídlisku SNP, ako i jeho okolia v Trenčianskych Tepliciach v pondelok večer museli evakuovať. Dôvodom bol podozrivý balík s výhražným listom. Na mieste zasiahli hasiči i polícia, informuje o tom mesto na svojej stránke na sociálnej sieti.

Nález podozrivého balíka, ako i s ním súvisiacu evakuáciu ľudí na sídlisku potvrdila i trenčianska krajská polícia na svojej stránke sociálnej sieti. "Na miesto je vyslaný policajný pyrotechnik. Ďalšie informácie poskytneme ráno," doplnili policajti.

Na mieste zasahovali šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru s dvoma vozidlami. Hasičom ohlásili nález podozrivej krabice v spoločných priestoroch bytového domu, v ktorom sa mal nachádzať nástražný výbušný systém. Ten v krabici nenašli, uviedol hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík. "Príslušníci HaZZ asistovali polícii pri zabezpečení miesta udalosti a evakuácii osôb," ozrejmil. Evakuovaní obyvatelia sa do bytového domu už vrátili, uviedlo mesto Trenčianske Teplice na sociálnej sieti.

TOP videá

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá