Prehľadali oblasť, kde našli dobitú Violu. Majú podozrivý predmet

Prehľadali oblasť, kde našli dobitú Violu. Majú podozrivý predmet
Zdroj foto: facebook.com/policiaslovakia
Bratislavskí policajti pokračujú vo vyšetrovaní prípadu zabitej Violy Macákovej na Prístavnej ulici v Bratislave. Miesto, kde ju našli, v piatok prehľadávali. Informovali o tom portály Čas.sk a Aktuality.sk. Podľa druhého menovaného webu policajti zaistili podozrivý predmet.

Učiteľku angličtiny, fotografku a modelku Violu Macákovú, ktorá pochádzala zo Sniny, našli 11. novembra v areáli bratislavského prístavu dobitú a podchladenú. Privolaní záchranári u nej zistili viaceré vážne zranenia. Pri prevoze do nemocnice svojim zraneniam podľahla.

Policajti priebeh vyšetrovania naďalej nechcú komentovať. „Policajti na prípade v súčasnosti intenzívne pracujú a v rámci prebiehajúceho vyšetrovania vykonávajú všetky potrebné procesné aj neprocesné úkony,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková. Doplnila, že bližšie informácie k prípadu nebude polícia poskytovať, aby nedošlo k mareniu vyšetrovania.

Ako píšu aktuality.sk, pod mostom Apollo zaistili podozrivý predmet. Zatiaľ však nie je isté, či bol použitý pri trestnom čine. Príslušníci polície prehľadali aj breh Dunaja.

Polícia v pondelok 11. novembra krátko po 9.00 h prijala oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Po príchode na miesto policajti zistili, že na uvedenom mieste sa nachádza žena s početnými zraneniami po celom tele. Oživiť sa ju nepodarilo.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá